Wydarzenia Dla rodziców Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej

Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej

28. kwietnia 2011 r. czwartek

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 34 oraz Centrum Nauki EXPERYMENT zapraszają na XII Konferencję "Metody i formy pracy z uczniem niepełnosprawnym w klasie integracyjnej" pod patronatem honorowym Wiceprezydenta Miasta Gdyni Ewy Łowkiel i Pomorskiego Kuratora Oświaty Zdzisława Szudrowicza.
Konferencja odbędzie się 28 kwietnia 2011 r. w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni.
Szczegóły na temat programu oraz rejestracji uczestników na www.sp34.eduforum.pl  oraz www.experyment.gdynia.pl

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Adres: